hodina detom

kontinencia

logo ifmsa

Príručka múdrych rodičov

Prirucka chytrych rodicu

Ahojte kamaráti
Radi by sme Vás pozvali na spoločné spoznávanie a objavovanie našej fauny, rôznych hornín a gigantov doby ľadovej.

Túto skvelú akciu môžeš spoločne s nami zažiť už 13.5.2017 o 9:30hod.
v Prírovedeckom múzeu na Vajanského nábreží v Bratislave.

Po prehliadke múzea v prípade pekného počasia nás čaká prechádzka po nábreží Dunaja. Milí rodičia sa k nám môžu pridať alebo si môžu spraviť vlastný program. Zoznámte sa s novými kamarátmi a majte skvelé zážitky. Tešia sa na Vás zamestnanci spoločnosti Nielsen a naši dobrovoľnici.

Prosíme vás o potvrdenie účasti najneskôr do 6.5., aby sme vedeli zabezpečiť dostatok dobrovoľníkov. Informácie o počte zúčastnených a o tom, či nám dieťa necháte alebo budete s nami, prosím zaslať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..  

 

Attachments:
Download this file (Pozvanka_Prirodovedecke muzeum.pdf)Pozvánka do múzea337 kB

Slovenská spoločnosť pre spina bifida a/alebo hydrocefalus o.z.
si Vás dovoľuje požiadať o Vašu priazeň a podporu prostredníctvom podielu z Vašej zaplatenej dane.

KTO SME?

Sme združenie rodín s deťmi a mladistvými s diagnózou spina bifida (rázštep chrbtice) a hydrocefalus (vodnatieľka mozgu). Detí a mladých s týmito diagnózami  vedieme k samostatnosti a k tomu, aby boli aktívnymi členmi spoločnosti.

PREČO DAŤ 2% PRÁVE NÁM?

Ako jediná organizácia sa 12 rokov venujeme  deťom a  mladým ľuďom so spinou bifidou a hydrocefalom. Máme za sebou  mnohé úspešné a efektívne  projekty, ktoré nám pomáhajú viesť deti a mladých ľudí s SB,H k samostatnosti a už teraz vidíme ako výrazne prispievajú aktivity, projekty a podpora O.Z. k plnohodnotnejšiemu životu detí a mladých ľudí s týmito zriedkavými ochoreniami. Našim cieľom je pomôcť aj spoločnosti, aby vedela ako prijímať ľudí so zdravotným znevýhodnením. Neustále rozširujeme sieť našich dobrovoľníkov a dávame im možnosť zažiť, o čom je život človeka s postihnutím. Taktiež sa angažujeme v realizácii inklúzie na školách -  organizovaním výstav, prednášok a konzultácií. Na Slovensku tak  vyrastá nová  generácia detí a mladých ľudí s postihnutím, ktorá chce zaujať aktívne miesto v spoločnosti.

Ak sa rozhodnete nás podporiť, veľmi oceníme ak nám zašlete kópiu tlačiva na poukázanie 2% na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Budeme si vedieť overiť, či nám Vaše 2% skutočne boli pripísané.

Za veľkej podpory mnohých dobrovoľníkov, z prijatých príspevkov z 2%,
Slovenská spoločnosť pre spina bifida a/alebo hydrocefalus, o.z.
s finančným príspevkom od Boge Elastmetall Slovakia, a.s. Trnava,

organizuje

X. ročník letného tábora na budovanie samostatnosti u detí a mladých ľudí so spinou bifidou, hydrocefalom, DMO,
s názvom
SME jednoducho ŠAMPIÓNI - WE are the CHAMPIONS

Attachments:
Download this file (Pozvánka Tábor 2015.docx)Pozvánka Tábor 2015.docx19 kB